fbpx
Altayçeşme mh, Samanyolu Sk. No:23 C-blok k-13 D-132 34843 Tango Arjaan Otel - Maltepe/İSTANBUL

Protez Tırnak ve Kalıcı Oje Eğitimi kurs kampanyası

 

Eğitim programı teorik ve uygulama içeriği

 • Protez tırnak eğitimi de Sterilazyon ve dezenfeksiyon nedir ?
 • El ve tırnak hastalıkları nelerdir ? Hangi tırnaklara protez tırnak uygulaması yapılamaz ?
 • Çalışılacak ürün ve malzeme tanımı / ürün temini
 • Makineli manikür kullanımı jel sistem protez tırnak ve kalıcı oje uygulama teknikleri nelerdir ?
Eğitimin Süreci
 1. Gün : 11:00’da ilk olarak, teori anlatımlı ders işlenecektir. Sonrasında kendi sol eliniz üzerinde makineli manikür ve kalıcı oje uygulaması gerçekleştirilecektir.  Sonraki aşamada sınıf partneriniz ile eşleşerek birbirinizin sağ eline uygulama yapacaksınız. Bu sayede yapacağınız işlemlerin hissiyatını öğrenmiş olacak ayrıca eğitime titizlikle devam edebileceksiniz.
 2.  Gün : Ders 11:00’da başlar. Canlı modellerin tırnaklarında uygulama yapacaksınız.  Önce makineli manikür, sonrasında protez tırnak ve kalıcı oje uygulaması ile devam ediyorsunuz. Yapılan tırnak şekli ovaldir ama isteğe göre değişkenlik gösterebilir.  sonrasında nail art olarak kolay sticker tekniği uygulayacaksınız.
 3. Dersimiz 11:00’da başlayacak ve canlı modeller ile uygulamaya devam edilecektir. Önce makineli manikür ile başlayıp doğal tırnağı jel ile uzatma ve üzerine kalıcı oje uygulaması yapacaksınız. Yapılan tırnak şekli “küt” tırnaktır. Sonraki işlem’de nail art olarak french çizim tekniği öğreniyor ve uyguluyorsunuz.
 4. Ders saatimiz 10:30’da başlayıp önce yazılı olarak sınav oluyorsunuz sonrasında sınav kağıtlarınız incelenirken sizler’de canlı modeller üzerinde önce makineli manikür sonra doğal tırnağa jel ile uzatma ve kalıcı oje uygulaması yapıyorsunuz. Yapılan tırnak şekli “badem” tırnaktır. Sonraki aşamada nail art – ombre tekniği ile taş süsleme teknikleri öğreniyor ve uyguluyorsunuz.

Eğitim süresince  tüm ihtiyaç duyulan malzemeler tarafımızca sizlere ücretsiz temin edilir.

Şimdi Fiyat Al

  Protez Tırnak Eğitimi Bilgilendirme

  Kurs programımız sıfırdan başlayanlar ve mevcutta çalışmakta olan uzmanlar için uygundur.

  4 günlük program süresince; Teorik ders ve uygulamalı ders şeklinde 28 saatlik eğitim yapılacaktır.

  Kayıt esnasında eğitim ücretleri nakit yada kredi kartı olarak tahsil edilecektir.

  ders saatlerine vaktinde gelmek ve eğitim süresince 4 gün eksiksiz uygulamaya katılım mecburidir çünkü eğitim gününe zamansız ve geç gelenler için tekrarı olmuyor, eğitim ücreti iade edilmeyecektir.

  Protez tırnak eğitimi süreci tamamlandığında tüm öğrenciler yazılı ve uygulamalı sınav olacak, sınavdan başarılı geçtikleri taktirde sonuç olarak birer protez tırnak uzmanı sertifikası almaya hak kazanacaklardır.

  Eğitime katılan öğrencilerimiz

  Eğitimlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: